بسمه تعالی

قوانین خرید، استفاده و حریم شخصی نرم افزار تِلِلایْت

۱- نرم افزار تِلِلایْت اولین و دسترس پذیرترین نرم افزار اندروید تلگرام برای استفاده نابینایان و کم بینایان است و به طور رسمی توسط تیم تِلِلایْت توسعه داده شده است و منتشر می شود. تمامی حقوق مادی و معنوی طرح و پیاده سازی نرم افزار تِلِلایْت برای این تیم محفوظ است. دریافت مجوز انتشار نرم افزار موبایل تِلِلایْت از سازمان رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و هرگونه نقض قوانین کپی رایت جاری در کشور اعم از هک نرم افزار، فروش آن بدون اجازه کتبی از تیم، نفوذ و خرابکاری در سرور های و وب سایت تِلِلایْت و … خلاف قانون بوده و توسط تیم تِلِلایْت از طریق مراجع ذی صلاح مورد پیگرد قانونی واقع خواهد شد.

۲- دریافت و بروزرسانی نرم افزار تنها از طریق وب سایت رسمی انجام خواهد شد. جهت راحتی کاربران، نرم افزار فعلا در هیچ مارکتی منتشر نخواهد شد و کلیه روال های مربوط به بروزرسانی و پرداخت های درون برنامه ای، از طریق وب سایت رسمی نرم افزار و سرورهای آن و درگاه های پرداخت امن و اختصاصی آن که استفاده از آن ها برای کاربران نابینا و کم بینا راحت تر باشد، انجام خواهد شد

۳- نرم افزار دارای نسخه دمو (نمایشی) بدون محدودیت زمانی می باشد که کاربران قادر خواهند بود آن را به رایگان دریافت کنند و پس از استفاده از برخی قابلیت های محدود شده ی آن و اطمینان از سازگاری آن با مدل گوشی و نسخه اندروید خود، در صورت تمایل با استفاده از خرید درون برنامه ای، آن را به نسخه کامل ارتقا دهند. تیم تِلِلایْت سعی می نماید تمام امکانات موجود و تغییرات جدید در هر نسحه از نرم افزار را اطلاع رسانی نماید، با این وجود کاربر با خرید نسخه کامل، آگاهی خود از تمام امکانات نسخه کامل و پذیرش نرم افزار به همان شکلی که هست را می پذیرد.

۴- شرکت تلگرام کد منبع نرم افزار تلگرام برای اندروید را با تاخیر نسبت به انتشار نسخه عرضه آن، در دسترس توسعه دهندگان قرار می دهد. تیم تِلِلایْت تضمین می نماید که در صورت عدم وقوع موارد غیرمترقبه و پیش بینی نشده، برای ارتقا نرم افزار تِلِلایْت به آخرین نسخه از تلگرام اصلی در مورد تمامی بروزرسانی هایی که تلگرام از تاریخ ۱۱ مهرماه سال ۱۳۹۸ به مدت ۱۰ ماه عرضه می نماید، اقدام نماید و تِلِلایْت را به آن نسخه ها بروز کند. فاصله زمانی عرضه بروزرسانی تِلِلایْت پس از عرضه بروزرسانی برای نرم افزار اندروید تلگرام، مشخص نیست و بستگی به حجم کار فنی مورد نیاز برای دسترس پذیر نمودن آن بروزرسانی دارد، اما تیم تِلِلایْت تضمین می کند که حتما بروزرسانی را انجام دهد. حتی صورت اتمام زمان ۱۵ ماهه، تِلِلایْت به آخرین بروزرسانی تلگرام عرضه شده در این بازه، بروزرسانی خواهد شد و به صورت رایگان به کابران عرضه خواهد شد. همچنین ممکن است امکان دسترس پذیر نمودن همه قابلیت های بروزرسانی جدید وجود نداشته باشد، مخصوصا قابلیت هایی که برای بینایان کاربرد بیشتری دارد مانند ارسال عکس ها به صورت آلبوم عکس

۵– تیم تِلِلایْت خود را موظف می داند که در طول مدت ۱۰ ماهه به طور مستمر، تمامی اشکالات و نواقص احتمالی و پیشنهادات کاربران را جمع آوری کرده و در زمانی که ممکن و مناسب می داند، با عرضه بروزرسانی جدید نسبت به حل و یا پیاده سازی آن ها اقدام کند.

۶– تیم تِلِلایْت خود را موظف به ارائه پشتیبانی مناسب فنی و پشتیبانی خرید در تمامی ساعات و روزهای کاری این بازه ۱۰ ماهه می داند و تمامی راه های پشتیبانی را در صفحه پشتیبانی وب سایت اعلام خواهد نمود.

۷- بروزرسانی یا عدم بروزرسانی نرم افزار پس از بازه ۱۰ ماهه، بستگی به میزان استقبال کاربران دارد اما حتی در صورت عدم بروزرسانی رایگان، ممکن است امکان ارائه بروزرسانی با پرداخت وجهی کمتر از قیمت فروش، وجود داشته باشد.

۸- تیم تِلِلایْت خود را در حفظ تمامی اطلاعات شخصی کاربران متعهد می داند و به جز اطلاعات خرید که شامل شناسه خرید انتخاب شده توسط کاربر است، و همچنین شماره تلفن تلگرام آن ها که صرفا به منظور کمک به جداسازی خرید از دستگاه قدیمی (و نه حتی ثبت و فعال سازی شناسه خرید) استفاده می شود، هیچ اطلاعات شخصی دیگری از کاربران اعم از نام کاربری آن ها، آدرس آی پی آن ها، موقعیت جغرافیای آن ها، مشخصات گوشی و … جمع آوری و نگهداری نمی کند. همچنین تمامی پیام های رد و بدل شده در تلگرام کاربران، برای قرائت شدن به هیچ سرور واسط یا مانند آن ارسال نمی شوند و نرم افزار تنها و تنها در صفحه خرید برنامه به سرور های تِلِلایْت متصل می شود.

۹– تیم تِلِلایْت می تواند در هر زمان تمامی این قوانین و همچنین قوانین و شرایط جوایز، قرعه کشی ها و تخفیف ها، به جز قوانین ضمانتِ بروزرسانی و حریم شخصی را بدون اطلاع قبلی کاربران تغییر دهد یا کامل نماید ولی خود را موظف می داند که تغییر قوانین را از تمامی راه های ممکن اطلاع رسانی نماید.

۱۰– تعهد اجرای تمامی بند های فوق در شرایط عادی جاری می باشد و تصمیم گیری در مورد اجرا، عدم اجرا و نحوه اجرای بند های فوق در شرایط غیرمترقبه و پیش بینی نشده بر عهده تیم تللایت می باشد و کاربر موافقت خود را با بند اخیر را اعلام داشته و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.